Hizmetler

Mutlu Trans, 1978 yılından itibaren Bolu'da Personel, Öğrenci, Turizm ve Halk Otobüsü Taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren alanında deneyimli personelleriyle hizmet vermektedir.

Personel Taşımacılığı ( VIP )

Tüm gerekli belgelerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında yasal koşulları sağlayarak en iyi fiyat teklifi sunmakta ve bununla birlikte en iyi hizmeti vermeye azami gayret göstermektedir.

Öğrenci Taşımacılığı

Mutlu Trans olarak yarınlarımız olan çocuklarımızın, gençlerimizin zamanında ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmesi adına okul taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Turizm Taşımacılığı

Mutlu Trans, 2001 yılında Bolu’da başladığı turizm taşımacılığı hizmetlerine, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla 7/24 yurdumuzun her noktasına hizmet vermektedir.

Halk Otobüsü Taşımacılığı

Mutlu Trans tüm yasal mevzuatlara uygun şekilde konfor, güvenlik, hijyen ve müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edinerek Halk Otobüsü Taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

MUTLU TRANS

Müşteri Memnuniyeti, Konfor ve Güvenlik Prensibiyle

  1978 Yılında Nurettin ve Yunus Mutlu kardeşler tarafından bireysel minibüs otobüs işletmeciliği olarak Düzce - Bolu hattında yolcu taşımacılığı ile sektöre giriş yapıldı. 90lı yıllarda Bolu - Abant arası yolcu taşımacılığı, Abant Sucuk Fabrikası, Kingspan İzopoli, Polyfoam(Selena), Abant Parke fabrikalarının personel taşıma işleri yüklenilerek personel taşımacılığı sektörüne adım atıldı. Mutlu Trans günümüzde 14 farklı kurumun personel taşımacılık hizmetlerini yapmaktadır.

  ADRES

  Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. Nurel Apt. No:23/2 BOLU TR

  TELEFON

  +90 374 222 7 223
  +90 538 412 89 49
  +90 530 461 25 81

  EMAIL

  bilgi@mutlutrans.com.tr
  bolumutlutur@gmail.com