Kurumsal

Vizyon

Her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla müşterilerimize sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak işbirliği yapmış olduğumuz firmalara uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir.

Misyon

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize karşı açık, adil, saygılı, mütevazi olmak, ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Tarihçe

1978

Kuruluş

1978 Yılında Nurettin ve Yunus Mutlu kardeşler tarafından bireysel minibüs otobüs işletmeciliği olarak Düzce - Bolu hattında yolcu taşımacılığı ile sektöre giriş yapıldı. 90lı yıllarda Bolu - Abant arası yolcu taşımacılığı, Abant Sucuk Fabrikası, Kingspan İzopoli, Polyfoam(Selena), Abant Parke fabrikalarının personel taşıma işleri yüklenilerek personel taşımacılığı sektörüne adım atıldı.
Mutlu Trans günümüzde 14 farklı kurumun personel taşımacılık hizmetlerini yapmaktadır.

2021

Yükseliş

Günümüzde 14 Farklı Kurum ve Kuruluş İle Taşımacılık Sektöründe Hızla Büyüme Devam Etmekteyiz.

Referanslarımız

  1978 Yılında Nurettin ve Yunus Mutlu kardeşler tarafından bireysel minibüs otobüs işletmeciliği olarak Düzce - Bolu hattında yolcu taşımacılığı ile sektöre giriş yapıldı. 90lı yıllarda Bolu - Abant arası yolcu taşımacılığı, Abant Sucuk Fabrikası, Kingspan İzopoli, Polyfoam(Selena), Abant Parke fabrikalarının personel taşıma işleri yüklenilerek personel taşımacılığı sektörüne adım atıldı. Mutlu Trans günümüzde 14 farklı kurumun personel taşımacılık hizmetlerini yapmaktadır.

  ADRES

  Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. Nurel Apt. No:23/2 BOLU TR

  TELEFON

  +90 374 222 7 223
  +90 538 412 89 49
  +90 530 461 25 81

  EMAIL

  bilgi@mutlutrans.com.tr
  bolumutlutur@gmail.com